Πρόσκληση

Ο Σύλλογος Διδασκόντων του  Δημοτικού σχολείου Οινοφύτων σε συνεργασία με το Κέντρο Πρόληψης Των Εξαρτήσεων και Προαγωγής της Ψυχοκοινωνικής Υγείας «ΠΡΟΤΑΣΗ ΖΩΗΣ» σας προσκαλεί σε μία συνάντηση όπου θα δοθεί η δυνατότητα στους γονείς να μοιραστούν τις ανησυχίες τους ή τα ερωτήματά τους ως προς τη διαχείριση συναισθημάτων και συμπεριφορών των παιδιών τους.

Η συνάντηση θα πραγματοποιηθεί στον χώρο του σχολείου ημέρα Δευτέρα 13 Δεκεμβρίου 2021 και ώρα 18.00. Την συνάντηση θα συντονίζει η Ειρήνη Λύγγου Κοινωνιολόγος- Στέλεχος Πρόληψης της «ΠΡΟΤΑΣΗΣ ΖΩΗΣ».

Σας περιμένουμε όλους!

Παρακαλώ πολύ  όποιος προσέλθει στο σχολείο να έχει είτε πιστοποιητικό εμβολιασμού  είτε πιστοποιητικό νόσησης του τελευταίου εξαμήνου  είτε να έχει πραγματοποιήσει rapid test τελευταίου 24ωρου.

Απαραίτητη η χρήση μάσκας.